رنگ خود را انتخاب کنید

پرواز ها

تغییر قیمت پرواز و هتل هنگام انتخاب

بیشتر بخوانید
تغییر قیمت پرواز و هتل هنگام انتخاب

بیشتر بخوانید
تغییر قیمت پرواز و هتل هنگام انتخاب

بیشتر بخوانید

سوالات متداول
شما می توانید هر زمان که می خواهید رزرو بلیط هواپیمای خود را حتی برای چندین ماه دیگر انجام دهید بخصوص اگر قصد خرید بلیط هواپیما برای ایام تعطیلات و پر سفر را دارید توصیه می شود از قبل رزرو بلیط هواپیما را انجام دهید در غیر اینصورت در حالت عادی چون قیمت بلیط هواپیما در چند روز مانده به پرواز ممکن است ارزان تر از حالت معمولی باشد می توانید چند روز به پرواز نسبت به خرید بلیط هواپیما اقدام نمایید.
معمولا کلاس نرخی وکلاس پرواز ارتباط مستقیمی با میزان بار مجاز برای حمل در سفر هوایی دارد که در هنگام رزرو بلیط می توانید مقدار آن را در اطلاعات بلیط هواپیما مشاهده کنید اما بدانید هر مقدار باری که می خواهید با خود ببرید بیش از حد مجاز باشد مشمول هزینه اضافی میگردد.
معمولا قیمت بلیط هواپیما برای نوزادان 0 تا 2 سال شامل 10 درصد قیمت بلیط هواپیما بزرگسالان و برای کودکان تا 12 سال با توجه به کلاس پرواز بین 50 تا 75 درصد از قیمت تعیین شده برای بزرگسالان است.
خیر ,آژانس مسافرتی نیایش سیر سفر جهت راحتی شما و تشویق برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما و کاهش رفت و آمد در شاریط کرونا تخفیفی را نیز در نظر گرفته است . همچنین پشتیبانی بسیار خوبی جهت یاری شما عزیزان انجام می شود.
نیایش سیر این امکان را برای شما فراهم کرده که در زمان نیاز بتوانید بلیط هواپیما را کنسل کرده و استرداد وجه به شما انجام شود اما کنسل کردن بلیط هواپیما دارای جریمه می باشد که میزان جریمه به عواملی چون نوع بلیط (داخلی یا خارجی ), کلاس پرواز و کلاس نرخی و غیره بستگی دارد که می توانید میزان آن را در هنگام رزرو بلیط در قسمت قوانین استرداد مطالعه نمایید.
باید به شما بگوییم پس از رزرو بلیط هواپیما امکان تغییر و یا ویرایش اطلاعات مسافر نمی باشد و اگر مایل به تغییر اطلاعات هستید طبق قانون استرداد باید بلیط را کنسل و مجددا نسسبت به خرید بلیط برای فرد جدید اقدام نمایید. آیا امکان انتخاب صندلی نیز در هنگام خرید بلیط هواپیما میسر می باشد ؟ در پرواز های داخلی به هیچ عنوان امکان انتخاب صندلی وجود ندارد اما برخی از ایرلاین های خرجی این امکان را به شما می دهد که محدوده صندلی خود را انتخاب کنید.
به بلیط هواپیمای لحظه آخری چارتری گفته می شود که معمولا پس از خرید امکان استرداد وجه وجود ندارد و تعرفه بلیط هم برای بزرگسالان و کودکان یک مقدار ثابتی تعریف می شود که کمتر از خرید بلیط سیستمی است.
به ما ملحق شو!
تماس با ما!
ما رو دنبال کن!